2010-2011 ÖĞRETİM YILI 3. SINIF GÖZLEMCİ ÖĞRENCİ KLİNİK GRUPLARI

 KLİNİK DÖNGÜSÜ

1

07-134

ELİF ÖZÇELİK

A1

 

 

1

07-1445

BURCU GÜRKAYA

A2

 

 

 

A1

2

05-1267

MÜCAHİT YÖNDER

2

07-1448

GÜLŞEN YILMAZ

3

05-1307

SEYED SAHAND GHARAVİYAN

3

07-1451

M. AYKUT BAĞCI

4

06-1321

ERCAN KADIOĞLU

4

07-1458

ERAY ÇELİK

5

06-1332

OZAN KÜÇÜK

5

07-1459

MÜGE DALOĞLU

6

06-1345

EMİR  ÇELİK

6

07-1460

HİLAL SELAMET

7

06-1349

ESİN ÜLPER

7

07-1461

T. BİLAL DURAN

8

06-1353

EGEMEN ÖZDEMİR

8

07-1467

SILA BURCU ÖZER

9

06-1359

UĞUR YORULMAZ

9

07-1474

ERHAN DEMİR

10

06-1401

TUBA ÇELİK

10

07-1476

BEKİR KURU

11

06-1406

GİZEM ÖMEROĞLU

11

07-1486

GÜLÇİN SARI

12

06-1413

ELİF MOUSTAFA CHALİL

12

07-1493

MUSTAFA ÖZBAKIR

13

06-1416

İLYAS İBRAHİMOV

13

07-1494

YASEMİN BAYRAKTAR

14

07-1426

BÜŞRA GÜVEN

14

07-1495

ONUR BAYKAL

15

07-1431

MURAT DEMİRAL

15

07-1497

SAVAŞ ŞALKA

 

 

1

07-1498

H. CEM ARIKAN

B1

 

 

 

A1

1

07-1531

URIM VITAKU

B2

 

 

 

 

 

 

 

 

A1

2

07-1502

EBRU UMARLAR

2

07-1532

TELMAN ISKANDAROV

3

07-1503

DENİZ ÖNAL

3

07-1533

BEKİR İLYASOV

4

07-1506

ELİF GÜL İÇTİN

4

07-1534

SUSANA MURADOVA

5

07-1507

MEHMET TUĞRAN

5

07-1535

EDON KUSTİMİ

6

07-1508

ÖZGE BÜYÜKNACAR

6

08-131

NURCAN YILMAZ

7

07-1509

EREN ERDOĞAN

7

08-135

GÖKAY ÜSTDAL

8

07-1512

S.BURAK BAŞAK

8

08-126

HASAN ÇINARCIK

9

07-1514

M. CANAN ŞEKER

9

08-1539

CEREN KARADAĞ

10

07-1521

NURULLAH DÜGER

10

08-1540

DİLRUBA SANYA SADIKZADE

11

07-1522

AYŞEGÜL SELVİ

11

08-1542

ECE AVCI

12

07-1526

AYSEL TOPRAK

12

08-1543

UĞUR KARADAY

13

07-1527

TURGAY FİKRET REDHEB

13

08-1544

SALİH ŞEFLEK

14

07-1529

NTRERIA MOURAT OSMAN

14

08-1545

UĞUR TURAN

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

 

1

08-1547

EMRE ÇENGELLİ

C1

 

 

 

A1

1

08-1563

REZAN UÇAR

C2

 

 

2

08-1548

HAKAN AMASYA

2

08-1565

MUZAFFER SERBEST

3

08-1549

HANDE DURAN

3

08-1566

TUĞBA ATEŞ

4

08-1551

SELİN URFALIOĞLU

4

08-1568

BETÜL ÇOBAN

5

08-1552

MERVE KAR

5

08-1569

UFUK BİÇER

6

08-1553

GÜLSEN KİRAZ

6

08-1570

GAMZE ER

7

08-1554

BURCU ÖZDEN

7

08-1571

ÇAĞDAŞ YÜCETÜRK

8

08-1555

DUYGU AKBULUT

8

08-1573

HÜSEYİN AKARSU

9

08-1556

ÖMER YANARDAĞ

9

08-1574

KEREM ENVER YÜCEL

10

08-1557

MAHİR CAN AĞIR

10

08-1575

ALİME ERASLAN

11

08-1558

SEÇKİN YORULDU

11

08-1577

HATİCE ŞAHANOĞLU

12

08-1559

GÜLŞEN DENİZ BİLEN

12

08-1579

AYSUN DOĞU

13

08-1560

GÖKÇENUR GÖKÇE

13

08-1580

EZGİ CAN SÜREN

14

08-1561

UTKU DAMAR

14

08-1581

BİRAND GÜMÜŞ

15

08-1562

DENİZ SARAÇOĞLU

15

08-1583

MELİH ÜLGEY

 

 

 

1

08-1584

H. EFE SAVAŞ

D1

1

08-1604

Ş. ERİNÇ BASA

D2

2

08-1585

CİHAN ERDEMİR

2

08-1605

H. KÜRŞAT OĞUZ

3

08-1586

H. EZGİ GERİHAN

3

08-1606

PINAR COŞKUNARSLAN

4

08-1587

ECE ALTINOVA

4

08-1607

AYŞE KESKİN

5

08-1588

SERHAT KAYGUSUZ

5

08-1608

BAYCAN EYRİCE

6

08-1589

RAZİYE KURU

6

08-1609

Ü. BETÜL PEKZORLU

7

08-1591

HANDAN AGEN

7

08-1610

F. GÜL MADRAN

8

08-1592

ÖZÜM CEREN ALTUĞ

8

08-1611

ARZU ALAGÖZ

9

08-1593

Z. SERAP BERKTAŞ

9

08-1612

SALİH CEM BAĞCI

10

08-1595

TUĞBA KOŞAR

10

08-1613

MESUT SÖNMEZ

11

08-1598

ALİ KILIÇ

11

08-1615

İLAYDA ECE AY

12

08-1601

CANKAT YENEMUK

12

08-1616

DAMLA UZUN

13

08-1602

MEHMET ÖZTÜRK

13

08-1618

VEDAT YILDIRIM

14

08-1603

EZGİ ESEN

14

08-1620

HANDE GÜNTAN

 

 

 

1

08-1624

SİNEM YAŞAR

E1

1

08-1647

EMRAH COŞKUNLU

E2

2

08-1625

BÜŞRA ÖZYÜKSEL

2

08-1648

EDA ÇETİN

3

08-1630

MELİS DOKGÖZOĞLU

3

08-1649

TUBA AKÇAKUŞ

4

08-1632

A.MESUT DİRİER

4

08-1651

EDA ŞAHİN

5

08-1633

HAZAL ERDİNÇ

5

08-1654

FADİME KAYA

6

08-1634

MELTEM DEVECİ

6

08-1655

İHSAN AKIN

7

08-1636

ECE GİZEM ARKOÇ

7

08-1656

HALE KARAKUYU

8

08-1638

S.TUĞÇE NALBANT

8

08-1657

ÖMER K.TOPRAK

9

08-1639

BİLAL C. SARI

9

08-1660

AYŞE NUR SABIR

10

08-1642

SÜMEYYE  KILIÇKAYA

10

08-1664

GENCER HUNİLER

11

08-1643

ÖZGECAN  UYAR

11

08-1665

SARWA EL GHAFARI

12

08-1645

ESİN ÇEŞMELİ

12

08-1672

S.HUSSEIN AHMED AL-HASHEDI

13

08-1621

PELİN NALBANTLAR

13

08-1673

JAVID JAFARZADA

14

08-1622

ASLI SOĞUKPINAR

14

08-1674

AGAJAN RAHMANOV

15

08-1646

MERVE KANBER

15

07-1536

SAREH KHOROOSHA


 

 

14.02.2011-04.03.2011                                                                        18.04.2011-06.05.2011

A GRUBU – PROTEZ                                                                        D GRUBU - PROTEZ

B GRUBU – PERİODONTOLOJİ                                                     E GRUBU - PERİODONTOLOJİ

C GRUBU – CERRAHİ                                                                      A GRUBU - CERRAHİ

D GRUBU –TEDAVİ (KONSERVATİF-ENDODONTİ)                                B GRUBU - TEDAVİ(KONSERVATİF-ENDODONTİ)

E GRUBU – ORTODONTİ-PEDODONTİ                                                       C GRUBU – ORTO. - PEDO.

 

07.03.2011-25.03.2011                                                                        09.05.2010-27.05.2010

B GRUBU – PROTEZ                                                                         E GRUBU - PROTEZ

C GRUBU – PERİODONTOLOJİ                                                     A GRUBU - PERİODONTOLOJİ

D GRUBU – CERRAHİ                                                                      B GRUBU - CERRAHİ

E GRUBU – TEDAVİ(KONSERVATİF-ENDODONTİ)                 C GRUBU - TEDAVİ(KONSERVATİF-ENDODONTİ)

A GRUBU – ORTODONTİ-PEDODONTİ                                       D GRUBU – ORTO. – PEDO.

 

28.03.2011-15.04.2011

C GRUBU – PROTEZ

D GRUBU – PERİODONTOLOJİ

E GRUBU – CERRAHİ

A GRUBU – TEDAVİ (KONSERVATİF-ENDODONTİ)
B GRUBU – ORTODONTİ-PEDODONTİ

 

NOT 1: ORTODONTİ-PEDODONTİ ARASINDA KLİNİK DÖNÜŞÜMÜ 2. HAFTANIN PERŞEMBE GÜNLERİ YAPILIR. GRUPLARIN  İLK BÖLÜMÜ ORTODONTİ KLİNİGİNDEN BAŞLAR.

NOT 2: TEDAVİ KLİNİĞİ İLK GRUBU KONSERVATİF KLİNİĞİ İLE BAŞLAR.

 

 

2010-2011 ÖĞRETİM YILI 3. SINIF BEKLEMELİ GÖZLEMCİ ÖĞRENCİLERE

AİT KLİNİK GRUPLARI

A GRUBU

FAK.NO

ADI SOYADI

GİRECEĞİ GÖZLEMCİ KLİNİK

07-1492

EZGİ MERİÇ

KONSERVATİF

06-1313

ÖZGE İLHAN

PERİO

06-1365

HALİT ÇÖMEZ

CERRAHİ-PERİO-KONSERVATİF

07-1424

ADEM BAŞARAN AĞIRBAŞ

PERİO

 

B GRUBU

FAK.NO

ADI SOYADI

GİRECEĞİ GÖZLEMCİ KLİNİK

05-1197

ONUR GENİŞOL

PERİO

05-1215

EGEMEN EĞRİKÜLAH

PERİO

06-1377

ÇAĞATAY S. AKIN

KONSERVATİF

06-1411

ODONCHEMEG ERDENBILEG

PERİO-CERRAHİ-ENDO

04-188

EMİNE OSMANTSIA

PERİO

 

C GRUBU

FAK.NO

ADI SOYADI

GİRECEĞİ GÖZLEMCİ KLİNİK

07-1466

ERTAN ALTAN

PERİO

06-1313

ÖZGE İLHAN

PERİO

06-1312

KAAN YILDIRIM

PERİO

07-129

BERNA SÖZEN

PERİO

04-1168

DOĞUKAN Z.MURATOĞLU

PERİ0-CERRAHİ

05-1252

ÖZNUR KASIMOĞLU

PROTEZ

 

D GRUBU

FAK.NO

ADI SOYADI

GİRECEĞİ GÖZLEMCİ KLİNİK

06-1383

ÖZGÜN GÜNAY

KONSERVATİF-PERİO

07-1435

SEVİLAY İBİŞ

KONSERVATİF

07-128

EGE DOĞAN

PERİO

06-1398

ALİ SUALP

PERİO

07-1523

NİMET YILDIRIM

KONSERVATİF

071424

BARAN AĞIRBAŞ

PERİO

06-1343

VAHAP ALTAŞ

PERİO

 

E GRUBU

FAK.NO

ADI SOYADI

GİRECEĞİ GÖZLEMCİ KLİNİK

06-1391

DEMET HOROZ

KONSERVATİF

05-1247

SELİN CANEL

KONSERVATİF-ENDO

07-1469

ELİF ÇINAR

ORTO

06-1420

AMANMUHAMMED GELDİYEV

KONSERVATİF-CERRAHİ